תמיר כפיר מדרסים - לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

"מאז שממש התחיל ללכת, בני הקטן, יהונתן, הלך הרבה על קצות האצבעות. התוצאה הייתה התכווצויות שרירים כמעט בכל לילה. היינו מתעוררים לקול הבכי וההסבר של "כואבות לי הרגליים" כשהוא מצביע על שרירי התאומים. זה הפך לריטואל קבוע- היינו מתעוררים, עושים לו מתיחות, עיסויים, ומחכים במתח ללילה שאחרי, לראות האם יהיה לילה קשה או לא. היינו אצל רופאים כלליים ("זו תופעה מוכרת וזה עובר") אצל אורתופדים ("הכול בסדר, אין קיצור של הגידים או השרירים"), אפילו נוירולוגים ("הכול תקין"). בסופו של עניין הגענו לתמיר. תמיר בדק את יהונתן בדיקה מקיפה ומעמיקה, מדד, צילם את הילד רץ, הולך, והתאים לו מדרסים. אחרי זמן קצר הגיעו המדרסים שהפכו את הלילות שלנו לשקטים. אין כאבי שרירים, הילד רץ, פעיל, משחק, והכול- ללא כאבים. אם שואלים אותי למה תמיר כפיר הוא הכי טוב עולם, התשובה שלי היא לא יוסי בניון, רונאלדיניו או דג'וקוביץ' שבחרו בו לעשות את המדרסים, התשובה שלי היא "הוא הכי טוב בעולם כי הוא טיפל והעלים את כאבי הרגליים של הבן שלי"

  גיל לבנוני
"קיבלתי את המדרסים לפני שבוע וחצי ואני כבר מאוד מאוד מרוצה, הן מהיחס והמקצועיות של תמיר והן מהמדרסים עצמם. לא דמיינתי שהמדרסים יעשו הבדל כל-כך גדול בחווית הריצה שלי, אני מרגיש שהם מרככים את הצעדים שלי ולפתע ריצה על אספלט מרגיש לי כמו ריצה על דשא. אמרו לי שיקח זמן להתרגל אליהם, אך בפועל הם היו לי מאוד נוחות מהפעם הראשונה שרצתי עליהם. בנוסף הם גם מתקנים לי את הקריסה שלי ובכך אני מקווה שימנעו ממני פציעות. אז תמיר תודה רבה!"

אביחי גודמן,

BrooksID"מאז שאני זוכרת, סבלתי מכאבים ברגליי בזמן ריצה וביצוע פעילות ספורטיבית. הגעתי לתמיר כפיר בעקבות פציעה בברך ובקרסול כחודש לפני אליפות אירופה בפוטבול אמריקאי. אחרי שבוע עם המדרסים שהותאמו לי אישית ע״י תמיר, הכאבים נעלמו לחלוטין והצלחתי לחזור לכושר שיא בדיוק בזמן לטורניר שבו זכינו במקום השני!! מעבר לכך, מאז שאני משתמשת במדרסים באופן קבוע, נעלמו לי לגמרי הכאבים התמידיים מהם סבלתי בעת ריצות. כמו כן, מפעם לפעם בהם אני נפצעת, תמיר מסדר ומתאים לי את המדרסים, כדי שאחלים כמה שיותר מהר ואחזור לכושר"

יעל פרידמן

 

 

 

התרשמתי מאוד מהמקצועיות. פעם הראשונה שהמדרסים התאימו במדוייק ולא היה צורך ב"שיפורים"

ראול בלייכמן 

האפקט של המדרסים פשוט מדהים.

חזי גילדור


 

 

רכשתי כבר פעמיים מדרסים אצלך ומרוצה מאד מהשינוי בריצה והפחתת הכאבים

גיא בן ארי

 איכות חומר גלם גבוהה במיוחד, איכות חומר אנושי של אנשי מקצוע ורושם תמיר כפיר גבוהה במיוחד.

ליאור לב
 

כל משפחתי משתמשת במדרסים שיוצרו בתמיר כפיר לשביעות רצון מלאה.

זימן עוזי 

אני לא זז בלי המדרס.

משה אזובל 

 

המדרסים טובים מאוד ועזרו לי להתגבר על כאבים איומים שסבלתי מהם עקב דורבן בעקב.
יש לציין שקודם לכן רכשתי מדרסים בהתאמה שלא עזרו לי וכנראה לא התאימו לבעיה שלי. תודה לכם.

טלי אלפסי 

המדרסים עזרו לי מאוד ובכלל השירות של תמיר בפרט.. האיכפתיות, המסירות , הדאגה..תמיד כיף לחזור.

גל יחזקאל

 

Shpigel Web ProgramerMoshe Shpigel - PHP Developerבנייה ופיתוח אתרי אניטרנט