תמיר כפיר מדרסים - כאבי גב מבעיות ברגליים

כאבי גב יכולים לנבוע מהרגליים ומבעיית יציבה

 
 

 

כאבי גב הם משהו שכולנו חווים מפעם לפעם ולרוב אנחנו מחפשים את מקור הבעיה בחוליות עמוד השדרה. אך למעשה מקור הבעיה יכול להגיע מהרגליים שלך.

 

Snapshot 20

לפעמים אנחנו נוטים לשכוח שהגב שלנו מחובר לרגליים ושאנחנו בעצם כמו שרשרת חוליות. תחשוב על מה שיקרה אם חוליה אחת בשרשרת תהיה לא במקומה, באופן ישיר לכך החוליה הבאה תושפע מכך ובסופו של דבר יוצר עומס מוגדל על כל השרשרת. הדוגמה המוכרת ביותר היא סקוליוזיס – עקמת של הגב.

 

אם נוצרים כאבים בכפות הרגליים מצורת ההליכה הרגילה שלנו, אנחנו באופן אינסטינקטיבי משנים את דפוס ההליכה שלנו. למשל במקרה של דלקת פרקים, מפרק הבוהן הגדולה כואב, אז כדי למנוע כיפוף בעת ההליכה צריך לשנות את זווית הקרסול. שינוי זווית הקרסול משנה את המכניקה של מפרק הקרסול. בסופו של דבר זה גורם לכאבים בקרסול. השינוי הזה בדפוס ההליכה יכול גם הוא להשפיע על כל שרשרת הגוף התחתון, מהקרסול, לברך, לירך, ולאחר מכן לגב התחתון.

 

כאשר כאבים ברגל או עיוות בכף רגל גורמים לך לשנות את הצורה שבה אתה הולך, זה משנה את האופן שבו העצמות של כל המפרקים האחרים האלה זזות אחת עם השנייה. הסחוס במפרקים יכול להיחלש, רצועות וגידים יכולים להימתח מעבר לטווח הנורמלי שלהם, ודלקת יכולה להיווצר

 

צפו בסרטון על בעיות יציבה

 

 

 

הטיפול בעזרת מדרסים

 

מדרסים בהתאמה אישית יכולים להזיז את עצמות כף הרגל ובמידת הצורך גם להגביה ולאזן את גובה הרגל.

כך ניתן להשיב את האיזון לגוף שלנו בעזרת טיפול בשורש הבעיה – העמידה, ההליכה והיציבה שלנו.

 

אם הרגליים או הקרסוליים שלכם לא עובדות כמו שצריך, אל תתעלמו מהם! צרו איתי קשר עכשיו!


הגב, הברכיים והירכיים שלכם יודו לכם!

 

 

 

 move

Shpigel Web ProgramerMoshe Shpigel - PHP Developerבנייה ופיתוח אתרי אניטרנט