תמיר כפיר מדרסים - מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות

מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות

 

רבים מאתנו נועלים נעליים אלגנטיות במשך היום או שעות רבות באירוע מיוחד. התענוג והיופי של הנעליים עולים לרובנו בכאבים בכפות הרגליים, ברכיים וגב. גם אם הכאב לעיתים נעלם לאחר מנוחה ואוורור הרגליים, הנזק ליציבה ולגוף שלנו מצטבר לכדי בעיות אורתופדיות שונות. אל דאגה, אין סיבה לנעול נעלי ספורט לפגישה הבאה בעבודה או לאירוע המשפחתי.

מדוע אנחנו חשים אי נוחות וכאבים עם נעליים אלגנטיות?

במדידת הנעליים בחנות אנחנו בוחנים את נוחות הנעליים וההרגשה שלנו בהן אך לרוב ההכרעה נופלת לפי היופי וההתאמה לאירוע וללבוש שלנו. כמה דקות של מדידה בחנות לא מציגות לנו את התמונה כולה - כמו רוב הנעליים, גם הנעליים האלגנטיות אינן מותאמת אישית לכף הרגל שלנו. יתרה מכך, הסוליה בנעליים האלגנטיות קשיחה ואינה נוחה ותומכת לעמידה ממושכת.

נעלי עקב לנשים, משנות את כל מנח הרגל ובכך יוצרות עומס על כריות כף הרגל ומתח על שריר וגיד האכילס. בשימוש קבוע לאורך זמן גובר הלחץ על מפרקי הברך, הסיכון לדלקת מפרקים גובר ובמקרים חמורים יתכן מצב שעצם נוגעת בעצם עד כדי ניתוח להחלפת ברך. השינוי שנגרם מנעילת נעלי עקב הוא שינוי זווית הקרסול פנימה ועקב כך סיבוב הברך פנימה. ככל שגודל העקב גבוה יותר, כך גם סיבוב הברך חד יותר וגורם לנזק גדול יותר. מצב זה לאורך זמן עלול לגרום לאוסטאוארטריטיס – דלקת מפרקי העצמות.

om

 

מה תורמים המדרסים בהתאמה אישית?

קודם כל המדרסים כשמם הם - בהתאמה אישית. שלא כמו הנעליים, המדרסים מותאמים למבנה כף הרגל ולמבנה השלד של כל אחד ואחד כך שהם מספקים את התמיכה והתיקון שכל אחד צריך. בנוסף, מדרסים בהתאמה אישית מפחיתים את העומס על כף הרגל ומונעים את הסיבוכים שעלולים להיווצר מנעילת נעלי עקב. הרכות של המדרסים תורמת בבלימת הזעזועים וההתאמה לכף הרגל מאזנת את הלחצים שמופעלים על כל כף הרגל.


האם המדרסים יצליחו להיכנס לתוך הנעליים שלי?

מדרסים בהתאמה אישית לנעליים אלגנטיות שונים ממדרסים לספורט בכך שהן מותאמות גם למבנה הצר של הנעל ולצפיפות היחסית בתוך הנעל. החומרים המיוחדים מעניקים נוחות והמבנה הדק של המדרס לא מפריע לפעילות שלנו.

seleb image


אם גם אתם מעוניינים בנוחות ולמנוע כאבים ונזקים, אל תהססו ומלאו את פרטיכם בטופס למטה. אנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

 

Shpigel Web ProgramerMoshe Shpigel - PHP Developerבנייה ופיתוח אתרי אניטרנט